Kategorie

promocja allegro koszt wysylki rolmet platnosci

Oferta sklepu z hydrauliką siłową

 

Sklep Rolmet-Plus powstał w 2010 r. Nasza działalność związana jest ze sprzedażą hydrauliki siłowej, wykorzystywanej w maszynach rolniczych, budowlanych i przemyśle leśnym. W naszej ofercie znajdą Państwo duży asortyment pomp zębatych, między innymi firm Galtech i Sunfab. Zapewniamy szeroki wybór wysokich jakościowo, ale zarazem niedrogich zamienników pomp hydraulicznych do maszyn Sauer Sundstrand, Parker, Bosch, Rexroth i Danfoss. Sprzedajemy również orbitrole, urządzenia pomiarowe i rotatory hydrauliczne. Jeśli zajdzie taka potrzeba, jesteśmy w stanie sprowadzić pompę na zamówienie Klienta. Zajmujemy się również pompami przerabianymi na potrzeby konkretnego układu hydraulicznego. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo zbiorniki na olej, a na specjalne zamówienie klienta, możemy wykonać zbiornik według podanych wymiarów lub pojemności.

Regeneracja silników hydraulicznych

Prowadzimy stałą współpracę z firmą świadczącą usługi z zakresu regeneracji pomp, siłowników i silników hydraulicznych oraz usługi tokarskie, frezarskie i szlifierskie. Dzięki dobrej współpracy, jesteśmy w stanie na miejscu dostosować wszystkie komponenty układu hydraulicznego.  Jesteśmy uczciwi wobec naszych klientów. Zawsze proponujemy regenerację uszkodzonych części, jeśli nie wpłynie ona negatywnie na działanie całego układu. Wszystkie elementy poddane regeneracji sprawdzamy przy użyciu próbnika, nawet w obecności Klienta. Zwykle regeneracja jest znacznie mniejszym wydatkiem niż kupno nowych elementów. Udzielamy gwarancji na naprawiane przez nas części.

Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra z przyjemnością udzieli porady lub pomocy technicznej podczas dokonywania zakupów. Prosimy o kontakt, jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszego asortymentu. Klienci decydujący się na duże zamówienia, mogą liczyć na korzystne rabaty! Mamy wielu klientów, zarówno w kraju jak i za granicą.