Kategorie

promocja allegro koszt wysylki rolmet platnosci

POMPY TŁOCZKOWE SUNFABZnaleziono 19 produkty.

POMPY TŁOCZKOWE SUNFAB
Pompa toczkowa Sunfab jest urządzeniem, które stanowi niezbędny element układu hydraulicznego każdego pojazdu drogowego. Znajduje też zastosowanie w ładowarkach, żurawiach hydraulicznych, wywrotkach, cysternach ciśnieniowych i wielu innych tego typu maszynach. Jej podstawowym zadaniem jest przetwarzanie energii mechanicznej dostarczanej przez silnik napędowy w energię hydrauliczną płynu. Serce układu stanowi tłok, który wypiera ciecz z zamkniętej komory roboczej. W efekcie pompa tłoczkowa Sunfab wytwarza energię ciśnienia.
Pompy z naszej oferty wyróżniają się możliwością generowania wysokich ciśnień o wartości nawet 400 barów. Charakteryzuje je też równomierna praca, duża wydajność oraz wysoka sprawność.

Pompa tłoczkowa Sunfab w transporcie drogowym i leśnym

Oferta naszego sklepu obejmuje między innymi pompy tłoczkowe Sunfab o różnych parametrach pracy. Dlatego sprawdzają się zarówno w urządzeniach drogowych, jak i w przemyśle leśnym. W tym ostatnim niezbędne są urządzenia o dużej wytrzymałości, przystosowane także do pracy w ekstremalnych warunkach. Można w nie wyposażać żurawie leśne, ale również samochody do wywozu nieczystości czy maszyny budowlane. Każda pompa tłoczkowa Sunfab z naszej oferty jest wyjątkowo starannie wykonana z dobrej jakości materiałów. Te cechy decydują o jej wytrzymałości i długiej żywotności. Polecamy zarówno modele z korpusem aluminiowym, jak i żeliwnym. Oferujemy pompy w szerokim przedziale wydajności – od 12 do 108 cm3/obr. – oraz o różnorodnej prędkości obrotowej. Zachęcamy również do przeglądania oferty pomp zębatych, wśród których znajduje się m.in. nowoczesna pompa Bosch 0510 – pojedyncza lub podwójna.