Kategorie

promocja allegro koszt wysylki rolmet platnosci

ORBITROLE HYDRAULICZNEZnaleziono 27 produkty.

Ciężkie maszyny budowlane, samochody ciężarowe, kombajny i inne tego typu pojazdy potrzebują do prawidłowej i bezpiecznej obsługi sprawnego układu wspomagania kierownicy. W nowoczesnych pojazdach i maszynach ten układ jest wyposażony w specjalny sterownik, czyli orbitrol hydrauliczny. Urządzenie pełni rolę kontrolera, który odpowiada za zachowanie kół skrętnych pojazdu. Ze względu na swoją funkcję orbitrol hydrauliczny określany jest też jako zawór skrętu. Oznacza to, że jego praca polega na otwieraniu i zamykaniu przepustu cieczy w układzie hydraulicznym.

Zawory skrętu do maszyn budowlanych i rolniczych

W naszym asortymencie możecie Państwo znaleźć orbitrol hydrauliczny Danfoss – duńskiej firmy, która jako pierwsza zaprojektowała i wyprodukowała to urządzenie. Polecamy również orbitrole z systemem CN (Close Normally), LS (Load Sensing) i ON (Open Normally). Różnią się one sposobem pracy. Na przykład hydrostatyczny zawór skrętu z systemem CN utrzymuje ciśnienie w układzie w momencie, gdy kierownica pozostaje w bezruchu. Najlepiej sprawdza się w układach, w których do zasilania wszystkich elementów została zastosowana tylko jedna pompa hydrauliczna. Zawór skrętu z systemem LS przeznaczony jest do pompy z takim samym systemem. Regulacja tej ostatniej odbywa się automatycznie. Orbitrol hydrauliczny z systemem ON stosuje się w maszynach wyposażonych w oddzielną pompę dla układu kierowniczego. W naszym sklepie oferujemy modele uniwersalne oraz przeznaczone dla konkretnych maszyn, takich jak ciągniki Zetor, Ursus czy kombajny Bizon. Polecamy również pompy Bosch 0510 oraz pompy hydrauliczne z serii Bosch 0515 i Bosch 0517.


Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 14155841 bytes) in /users/redlo/home/www/classes/CacheFS.php on line 152