Kategorie

promocja allegro koszt wysylki rolmet platnosci

Pompa Bosch 0510, zbiornik do oleju, filtr ssawny, czyli oferta sklepu z hydrauliką siłową

Sklep Rolmet-Plus powstał w 2010 r. Nasza działalność jest związana ze sprzedażą hydrauliki siłowej, wykorzystywanej w maszynach rolniczych, budowlanych i przemyśle leśnym. W ofercie znajdą Państwo duży asortyment pomp zębatych, między innymi firm Galtech i Sunfab. Zapewniamy szeroki wybór dobrych jakościowo, ale zarazem niedrogich zamienników pomp hydraulicznych do maszyn Sauer Sundstrand, Parker, Bosch, Rexroth i Danfoss. W ofercie znajdziecie Państwo również orbitrole hydrauliczne, filtry ssawne, urządzenia pomiarowe i rotatory hydrauliczne. Jeśli zajdzie taka potrzeba, jesteśmy w stanie sprowadzić pompę na zamówienie Klienta. Zajmujemy się również pompami przerabianymi na potrzeby konkretnego układu hydraulicznego. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo zbiorniki na olej, a na specjalne zamówienie klienta możemy wykonać zbiornik według podanych wymiarów lub pojemności. 

Regeneracja silników hydraulicznych

Prowadzimy stałą współpracę z firmą świadczącą usługi z zakresu regeneracji pomp, siłowników i silników hydraulicznych oraz usługi tokarskie, frezarskie i szlifierskie. Dzięki dobrej współpracy jesteśmy w stanie na miejscu dostosować wszystkie komponenty układu hydraulicznego. Jesteśmy uczciwi wobec naszych klientów. Proponujemy regenerację uszkodzonych części wyłącznie, jeśli nie wpłynie ona negatywnie na działanie całego układu. Wszystkie elementy poddane regeneracji sprawdzamy przy użyciu próbnika, nawet w obecności Klienta. Zwykle regeneracja jest znacznie mniejszym wydatkiem niż kupno nowych elementów. Udzielamy gwarancji na naprawiane części. 

Wykwalifikowana i doświadczona kadra z przyjemnością udzieli porady lub pomocy technicznej podczas dokonywania zakupów. Prosimy o kontakt, jeśli mają Państwo pytania dotyczące naszego asortymentu. Klienci decydujący się na duże zamówienia mogą liczyć na korzystne rabaty!Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 14155841 bytes) in /users/redlo/home/www/classes/CacheFS.php on line 152