Pompy zębate i akcesoria do tłoczenia oleju

Pompa zębata jest jednym z dwóch typów pomp hydraulicznych oferowanych przez Rolmet-Plus. Urządzenie jest przeznaczone do tłoczenia oleju w układach hydraulicznych. Najczęściej jest to olej mineralny, który ma właściwości niekorozyjne i odpowiedni poziom lepkości. Odpowiedni dobór tłoczonego medium jest wymogiem niezawodnej pracy i ograniczenia do minimum ewentualnych uszkodzeń. Pompa zębata jest znacznie popularniejszym typem urządzenia do tłoczenia oleju hydraulicznego niż np. pompa tłoczkowa – około 75% wszystkich modeli dostępnych na rynku to właśnie pompy zębate. Powszechność ich zastosowania wynika z wielu zalet, wśród których warto wymienić ekonomiczną pracę, niezawodność i długi okres eksploatacji.

Modele tego typu są też bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie mogą one sprostać wysokim wymaganiom, z jakimi często wiąże się hydraulika siłowa. W naszym asortymencie jest dostępna zarówno pompa zębata grupy 1, którą charakteryzuje objętość geometryczna: 1 ÷ 7,8 cm3/obr., jak i pompy grupy 2 (4 ÷ 25 cm3/obr.) i grupy 3 (22 ÷ 90 cm3/obr.). Ciśnienie nominalne wszystkich modeli z trzech grup nie przekracza 250 barów. Oferujemy urządzenia produkowane przez znane i cenione na rynku firmy. Wśród dostępnych marek znajdziecie Państwo m.in. Galtech, Granit, Casappa, Caproni, Hylmet czy FZ Hydraulics. Każda pompa zębata jest wykonana z wysokiej jakości materiałów.

Składanie pomp zębatych

Zajmujemy się składaniem pomp zębatych, a także ich regeneracją. Po przeprowadzonych pracach dokładnie sprawdzamy komponenty na specjalnych stanowiskach diagnostycznych. Zajmujemy się tam m.in. pomiarem ciśnienia i przepływu urządzenia z odczytem cyfrowym. Po naszej ingerencji pompy zębate rotacyjne będą zmieniać objętość cieczy roboczej między cylindrem pompy, a zębatką w celu jej transportu lub zwiększenia ciśnienia bez problemu, a całe urządzenie zyska sprawny podzespół odpowiadający za prawidłową pracę maszyny. Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę na pompy Galtech, Casappa czy Danfoss.

Przenieś swoją moc na wyższy poziom dzięki rotacyjnym pompom zębatym! Nasze produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były niezawodne i wydajne w każdym zastosowaniu. Dzięki wytrzymałej i solidnej konstrukcji z przekładnią zębatą są idealnym wyborem do zastosowań wymagających stałego, ciągłego przepływu. Przekonaj się sam i zamów jedną z naszych pomp jeszcze dziś!

Jest 249 produktów.

Pokazano 1-12 z 249 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło