Pompy zębate i akcesoria do tłoczenia oleju

Pompa zębata jest stosunkowo prosta w konstrukcji i niezawodna przed długi okres eksploatacji. Posiada wysoką wydajność, a także zdolność do pracy przy wyższych ciśnieniach. Pompa zębata jest znacznie popularniejszym produktem wykorzystywanym w hydraulice siłowej niż np. pompa tłoczkowa – około 75% wszystkich modeli dostępnych na rynku to właśnie pompy zębate. W ofercie naszego sklepu ROLMET-PLUS mamy pompy zębate w różnych wariantach ciśnienia, wydajności oraz kształtu i materiału korpusu, aby dostosować je do wymagań i konstrukcji różnych układów hydraulicznych.

Oferujemy produkty znanych i cenionych marek, w tym m.in. Galtech, Casappa, Caproni, Granit czy Bosch Rexroth. Wszystkie pompy zębate wykonane są zgodnie z odpowiednimi normami i specyfikacjami, takimi jak normy ISO lub standardy branżowe. To zapewnia, że pompa hydrauliczna z naszej oferty została wykonana z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości, wysoką precyzją wykonania oraz spełnia określone wymagania bezpieczeństwa.

Modele tego typu są też bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie mogą one sprostać wysokim wymaganiom, z jakimi często wiąże się hydraulika siłowa. W naszym asortymencie jest dostępna zarówno pompa zębata grupy 1, którą charakteryzuje objętość geometryczna: 1 ÷ 7,8 cm3/obr., jak i pompy grupy 2 (4 ÷ 25 cm3/obr.) i grupy 3 (22 ÷ 90 cm3/obr.). Ciśnienie nominalne wszystkich modeli z trzech grup nie przekracza 250 barów. Oferujemy urządzenia produkowane przez znane i cenione na rynku firmy. Wśród dostępnych marek znajdziecie Państwo m.in. Galtech, Granit, Casappa, Caproni, Hylmet czy FZ Hydraulics. Każda pompa zębata jest wykonana z wysokiej jakości materiałów.

Składanie pomp zębatych

 Zajmujemy się składaniem pomp zębatych, a także ich regeneracją. W przypadku skomplikowanych pomp wielosekcyjnych – warto skorzystać z usług naszych specjalistów, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w montażu tych urządzeń. Po przeprowadzonych pracach dokładnie sprawdzamy komponenty na specjalnych stanowiskach diagnostycznych. Zajmujemy się tam m.in. pomiarem ciśnienia i przepływu urządzenia z odczytem cyfrowym. Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę na pompy Galtech, Casappa czy Danfoss lub ich odpowiedników. Przekonaj się sam i zamów jedną z naszych pomp jeszcze dziś!

Przenieś swoją moc na wyższy poziom dzięki rotacyjnym pompom zębatym! Nasze produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były niezawodne i wydajne w każdym zastosowaniu. Dzięki wytrzymałej i solidnej konstrukcji z przekładnią zębatą są idealnym wyborem do zastosowań wymagających stałego, ciągłego przepływu. Przekonaj się sam i zamów jedną z naszych pomp jeszcze dziś!

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło