Silniki hydrauliczne – orbitalne, wolnoobrotowe, gerotorowe

Oferujemy silniki hydrauliczne, które są szeroko stosowane w różnych dziedzinach, takich jak rolnictwo, budownictwo czy leśnictwo. W głównej mierze znajdziesz u nas silniki orbitralne, wolnoobrotowe, gerotorowe i gerolerowe, w tym popularne silniki Danfoss do układów otwartych i zamkniętych, silniki hydrauliczne tłoczkowe. Proponowane przez nas produkty cechują się wysokim momentem obrotowym, co oznacza, że mogą generować dużą siłę i wykonywać czynności wymagające dużego momentu obrotowego, a także precyzją – silniki umożliwiają bowiem dokładną kontrolę prędkości obrotowej i momentu obrotowego, co jest szczególnie przydatne w maszynach wymagających dokładnego sterowania. Ponadto są niezwykle wytrzymałe, ponieważ są mniej podatne na przeciążenia, a do tego uniwersalne, ponieważ mogą działać w różnych zakresach prędkości.

Silniki hydrauliczne orbitalne (gerotorowe), wolnoobrotowe, i gerolerowe są przeznaczone do wielu maszyn rolniczych, budowlanych i tartacznych. Oferują dużą moc na jednostkę masy w porównaniu do innych rodzajów silników, co czyni je niezwykle atrakcyjnymi na tle konkurencji w branży. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Chętnie doradzimy w wyborze odpowiedniego sprzętu i akcesoriów, które umożliwią prawidłową pracę maszyn.

Sprzedaż silników hydraulicznych

Rozdzielacz Galtech, orbitrol ON, orbitrol LS, siłownik dwustronnego działania, sprzęgło, obudowa czy podpora łożyskowa to niejedyne produkty, jakie znajdziesz w asortymencie sklepu ROLMET-PLUS. Prowadzimy sprzedaż hydraulicznych silników SMM, SMR, SMT, SMV firmy Gopart oraz zestawów uszczelniających. Naszym Klientom proponujemy usługę regeneracji uszkodzonych części hydraulicznych. Zajmujemy się także regeneracją pomp hydraulicznych tłoczkowych i silników. Usługę zalecamy wyłącznie w przypadku, gdy regeneracja nie wpływa negatywnie na pracę całego układu.

Jak działają silniki orbitralne i wolnoobrotowe?

Silniki orbitalne działają na zasadzie hydrauliki siłowej, wykorzystując płyn hydrauliczny do przekazywania energii i generowania obrotu. Podstawową częścią silnika orbitalnego jest tzw. wirnik orbitalny, który jest połączony z wałem napędowym. Wirnik porusza się wokół swojej osi, tworząc ruch obrotowy. Płyn hydrauliczny jest dostarczany do silnika i napędza wirnik, co przekłada się na obrót wału napędowego. Produkty te nazywane są także silnikami gerotorowymi, a ich połączenie z właściwościami silnika hydraulicznego tłoczkowego tworzy silniki gerolerowe.

Silniki wolnoobrotowe charakteryzują się niską prędkością obrotową, przy jednoczesnym wysokim momencie obrotowym. Działają one na zasadzie przekazywania energii poprzez układ hydrauliczny lub mechaniczny. Silniki wolnoobrotowe budowane są w taki sposób, aby były wytrzymałe i trwałe, dzięki czemu z powodzeniem sprostają wymaganiom ciężkich zastosowań.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło