Orbitalne silniki hydrauliczne

W Naszej ofercie znajdują się silniki hydrauliczne o chłonności od 8cm3 do 800 cm3 oraz zróżnicowanych momentach. Nadają się do zamkniętych i otwartych obwodów hydraulicznych w układach roboczych i napędowych. Wykorzystywane są w sprzęcie rolniczym, budowlanym, leśnym, komunalnym do pielęgnacji do trawników i ogrodów. Produkty marki Danfoss oraz Gopart charakteryzują się niezawodnością, trwałością, wysoką sprawnością co zapewnia optymalną wydajność układu. W silnikach zastosowano łożysko o wysokiej nośności oraz solidnej konstrukcji wał kardana dla dłuższej żywotności produktu, ponadto są one poddane bardzo precyzyjnej obróbce.

Zasada działania gerotorowych silników hydraulicznych

Silniki hydrauliczne gerotorowe działają jak każdy inny silnik, czyli przetwarzają energię (w tym przypadku oleju hydraulicznego pod ciśnieniem) w energię mechaniczną wprawiając maszynę w ruch. Główną zaletą silników gerotorowych jest ich ogromna moc. Uzyskują wysoki moment obrotowy przy niewielkich prędkościach. Mechanizm jest skuteczny dzięki innowacyjnej konstrukcji tych urządzeń, w których znajdują się specjalistyczne koła zębate. Pełnią one rolę części wyporowych. Parametry mocowe silnika hydraulicznego zależą od dwóch czynników: ciśnienia panującego w układzie hydraulicznym oraz natężenia przepływu cieczy, która wprawia w ruch wał obrotowy.

Modele silników hydraulicznych w naszej ofercie

Bardzo szeroki zakres zastosowania silników orbitalnych wiąże się ze zróżnicowanymi możliwościami montażu. Do odpowiedniego doboru silnika należy sprecyzować ilość otworów we flanszy przyłączeniowej oraz średnicę kołnierza centrującego, średnicę wału napędowego oraz jego typ (cylindryczny, stożkowy lub zębaty). W ofercie znajdują się również modele przystosowane do napędu kół z wbudowanym hamulcem lub czujnikiem prędkości obrotowej.

Jest 58 produktów.

Pokazano 1-12 z 58 pozycji

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło