Silnik Danfoss

Oferujemy silniki orbitalne Danfoss będące rodzajem hydraulicznych silników napędowych produkowanych przez duńską firmę Danfoss, która jest jednym z popularniejszych producentów rozwiązań technologicznych dla chłodnictwa, klimatyzacji i maszyn roboczych. Silniki orbitalne Danfoss są szeroko stosowane w różnych branżach, w tym w rolnictwie, budownictwie, leśnictwie, przemyśle i transporcie.

Dlaczego warto wybrać silnik Danfoss?

Przede wszystkim ze względu na wysoką jakość i zaawansowana technologię. Danfoss to renomowany producent, który słynie z wysokiej jakości swoich produktów. Silniki Danfoss są starannie zaprojektowane i wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak żeliwo lub stop aluminium, zapewniających trwałość i odporność na korozję. Zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać trudne warunki pracy. Ponadto produkty są zoptymalizowane pod kątem efektywności energetycznej. Dzięki temu mogą pomóc w zmniejszeniu zużycia energii i obniżeniu kosztów eksploatacji.

W asortymencie sklepu ROLMET-PLUS znajdziesz także pompy hydrauliczne, części do multiplikatorów i wiele więcej! Zapraszamy do zakupów!

Silniki do układów zamkniętych i otwartych

W naszej ofercie znajdziesz silniki do układów zamkniętych i otwartych. W przypadku układów zamkniętych stosuje się silniki tłokowe, takie jak silniki tłokowe osiowe lub silniki tłokowe promieniowe. Natomiast do układów otwartych najlepiej sprawdzają się silniki orbitalne Danfoss charakteryzujące się wysoką wydajnością, trwałością i skutecznością. Ponadto są niezwykle praktyczne – umożliwiają bowiem zmianę kierunku i prędkości obrotowej. Cechują się także wysokim momentem obrotowym i dużą sprawnością przy małych obrotach. Producent Danfoss oferuje różne modele silników orbitalnych, które różnią się pojemnością, momentem obrotowym, ciśnieniem roboczym typem wałka i innymi parametrami, aby sprostać wszelkim potrzebom naszych klientów!

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło