HOLMBURY FH10-2-IGF06 SZYBKOZŁĄCZE PŁASKIE ISO 10 G3/8" WTYCZKA

Szybkozłącza hydrauliczne suchoodcinające ISO 10 G3/8" - WTYCZKA

help_outlineZapytaj o produkt
Szybkozłącza hydrauliczne suchoodcinające ISO 10 G3/8" - WTYCZKA

Szybkozłącza hydrauliczne suchoodcinające ISO 10 G3/8" - WTYCZKA

Akceptuję zasady polityki prywatności  

kod produktu 0136
45,00 zł
Brutto

36.59 zł netto

Poznaj naszą ofertę szybkozłączy hydraulicznych suchoodcinających zapewniających minimalną stratę oleju! Do tego zapobiegają powstawaniu powietrza w układzie podczas montażu i demontażu. Cechują się łatwym złączaniem i rozłączaniem, co jest niezwykle istotne przy pracach konserwacyjnych, w trakcie napraw czy zakuwania węży hydraulicznych w terenie. Charakteryzują się specjalnym mechanizmem suchoodcinającym, który minimalizuje wyciek oleju podczas wykonywania jakichkolwiek czynności.

Szybkozłącza suchoodcinające składają się z dwóch części: gniazda i wtyczki. Gniazdo to element, który jest zamontowany na przewodzie hydraulicznym, natomiast wtyczka jest częścią montowaną na urządzeniu. To właśnie gniazdo jest wyposażone w specjalny mechanizm suchoodcinający, który minimalizuje wyciek oleju podczas rozłączania części, natomiast wtyczka dopasowuje się do gniazda i umożliwia sprawne oraz bezpieczne łączenie przewodów hydraulicznych. Pomożemy Ci w doborze gniazda i wtyczki szybkozłączy suchoodcinających do konkretnego ciśnienia roboczego, rodzaju medium i temperatury.

Szybkozłącza ISO 10 3/8

U nas zamówisz szybkozłącza ISO 10 3/8 zgodne z normami dla tego rozmiaru. Wielkość wewnętrznego przekroju rurki – którą można podłączyć do szybkozłącza – wynosi 3/8 cala. Produkt ten wykorzystasz w systemach hydraulicznych i pneumatycznych do szybkiego i bezpiecznego łączenia i rozłączania przewodów. Wykorzystanie ich zapewnia hermetyczność połączenia i umożliwia łatwą wymianę komponentów w układzie hydraulicznym lub pneumatycznym bez konieczności opróżniania całego systemu.

Konstrukcja szybkozłączy suchoodcinających zapewnia minimalną stratę oleju, a także zapobiega pozostawaniu powietrza w układzie podczas złączania i rozłączania. Oprócz tego konstrukcja zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń oraz pozwala na łatwe czyszczenie.

Gwint G3/8"
ISO 10
d [mm] 19,8
D [mm] 32
Max. ciśnienie [bar] 350
0136
15 Przedmioty

Może Ci się przydać

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło