Kategorie

promocja allegro koszt wysylki rolmet platnosci

FILTRY HYDRAULICZNEZnaleziono 49 produkty.

Każdy układ hydrauliczny działa w oparciu o ciecz, która jest sprężana przez pompę. W efekcie jej działania wytwarza się ciśnienie, a dzięki uzyskanej energii możliwe jest wykonywanie określonej pracy. W układach hydraulicznych najczęściej stosuje się olej mineralny, który systematycznie przemieszcza się i zmienia swoją gęstość. W najbardziej skomplikowanych spośród nich olej roboczy zbiera różne zanieczyszczenia, które mogą zakłócać pracę zespołu urządzeń. Dlatego niezbędne są specjalne filtry, które zatrzymują cząsteczki. Zależnie od typu układu można w nim zamontować filtr ssawny, puszkowy, filtr powrotny lub ciśnieniowy. Wszystkie typy filtrów oferujemy w naszym sklepie.

Filtry i części zamienne do filtrów

Podstawową zasadą działania każdego filtra do układu hydraulicznego jest zbieranie zanieczyszczeń, które znajdują się w cieczy. W związku z tym ten detal konstrukcyjny wyposażony jest w siatkę o określonej gęstości, która jest przystosowana do wyłapywania cząstek wskazanej wielkości. Im gęstsza siatka, tym lepsze filtrowanie oleju. Różnica pomiędzy filtrami sprowadza się do miejsca ich montażu, a w efekcie – do etapu pracy, na którym oczyszczany jest olej w układzie. Filtr ssawny jest montowany na linii między zbiornikiem a pompą. Modele dostępne w naszym asortymencie różnią się tempem przepływu oleju, od 12 do 500 l/min. Polecamy też filtr ssawny z zaworem. Filtr powrotny montowany jest na linii powrotnej, czyli w miejscu, w którym olej opuszcza układ. W asortymencie dostępne są też filtry ciśnieniowe, montowane między pompą a rozdzielaczem, oraz głowice i wkłady puszkowe do filtrów. Do układów hydraulicznych polecamy również zbiorniki oleju o dowolnej pojemności oraz różne złączki i uszczelnienia.


Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 14155841 bytes) in /users/redlo/home/www/classes/CacheFS.php on line 152