Zbiorniki hydrauliczne na wymiar i akcesoria

Pompy ręczne, tłoczkowe Sunfab oraz pozostałe urządzenia tego typu pracują, bazując na układach hydraulicznych. Ich działanie polega na stłaczaniu i rozprężaniu medium, którym najczęściej jest olej mineralny. Aby układ pracował prawidłowo, musi być wyposażony w zbiornik, do którego odprowadzany jest olej po przejściu całego cyklu. Zbiornik hydrauliczny do oleju jest także miejscem, w którym montuje się filtr powrotny, odpowiedzialny za oczyszczanie medium z cząstek mechanicznych. Jego najważniejszym parametrem jest pojemność, która powinna być dostosowana do wielkości pompy i całego układu. Zbiornik do oleju zazwyczaj jest też wyposażony w korek wlewu oleju, wskaźnik, termometr i inne akcesoria.

Zbiorniki gotowe i na zamówienie

W naszym asortymencie można znaleźć zbiornik do oleju o wielu pojemnościach oraz zróżnicowanych parametrach złącza. W ofercie mamy produkty z przyłączem 1’’, ½’’i ¾’’, co pozwala na ich dostosowanie do pomp i siłowników. Polecamy zarówno zbiornik do oleju kompatybilny z pompą ręczną, jak i duże, nawet 60-litrowe zbiorniki do zewnętrznych układów hydraulicznych, ciągników i przyczep leśnych. Tego typu konstrukcje zazwyczaj są wyposażone w filtr, wskaźnik oleju z termometrem oraz korek wlewu oleju i korek zlewowy.

W układach hydraulicznych o dużej mocy konieczne są też pojemne zbiorniki hydrauliczne na wymiar. Na życzenie Klienta zamówiony zbiornik do oleju wyposażamy w korek zlewowy i korek wlewu oleju oraz inne detale. W asortymencie znajdziesz również akcesoria do zbiorników oleju. Zbiorniki hydrauliczne produkowane na wymiar są dostosowane do Twoich wymagań i potrzeb. W przypadku, gdy standardowe zbiorniki nie spełniają określonych wymiarów, pojemności lub konstrukcji, możesz zamówić w ROLMET-PLIS produkty na zamówienie!

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło