Sprzęgło pompy hydraulicznej

Praca pompy zębatej nie będzie w pełni efektywna bez odpowiednich akcesoriów. Zalicza się do nich przede wszystkim sprzęgło pompy hydrauliczne. Urządzenie tego typu jest zespołem komponentów, który służy do połączenia ze sobą dwóch wałów obracających się w innych osiach. Dzięki temu jest możliwe przeniesienie momentu obrotowego z jednostki napędowej na pompę. Sprzęgło hydrauliczne różni się budową i parametrami, co pozwala na jego wykorzystanie do tworzenia układów z udziałem pomp wirnikowych, sprężarek śrubowych i innych urządzeń. Poszczególne modele są przystosowane do pracy z pompą konkretnej grupy, taką jak pompa hydrauliczna zębata czy tłoczkowa lub też mają charakter uniwersalny.

Jakie są rodzaje sprzęgieł hydraulicznych?

Sprzęgło hydrauliczne kłowe może być wykonane z różnych metali. W naszym asortymencie znajdziesz modele aluminiowe z otworem cylindrycznym oraz stalowe z otworem stożkowym. Oferujemy również półsprzęgła oraz pojedyncze wkładki elastyczne niezbędne do przeprowadzania konserwacji. Poszczególne modele różnią się też średnicą otworu przyłączeniowego, co pozwala na ich precyzyjne dopasowanie do wału silnika SMR, pompy czy innego urządzenia w zespole. Sprzęgło hydrauliczne to nie jedyne akcesorium, które proponujemy w naszym sklepie. W sprzedaży mamy też obudowy, podpory łożysk, kołnierze przyłączeniowe i inne istotne elementy.

Sprzęgło do silnika spalinowego

Sprzęgło do silnika spalinowego umożliwia kontrolowane rozłączanie i łączenie napędu między silnikiem a przekładnią, a także połączenia silnika spalinowego z pompą hydrauliczną. Ważne jest, aby sprzęgło było wykonane z trwałych materiałów, odpornych na temperatury i obciążenia.

Ważne! Jeżeli nie znalazłeś produktu dopasowanego do Twoich potrzeb, możemy skonfigurować sprzęgło według podanych parametrów specjalnie dla Ciebie!

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło