Hydrauliczny zawór kulowy

Oferujemy zawór kulowy hydrauliczny służące do otwierania i zamykania przepływu w układzie hydraulicznym wielu maszyn. Także tych, wykorzystujących wysokie ciśnienie – nawet do 500 barów! Nasze zawory kulowe charakteryzują się wysoką jakością, trwałością i precyzją, co czyni je idealnym wyborem dla wymagających urządzeń. Stworzone ze stali ocynkowanej zapewniają doskonałą wytrzymałość. Uszczelnienie kuli z poliamidu i produkcja oringu z kauczuku NBR gwarantuje, że produkt posłuży Ci przez długi czas. Szczególnej uwadze polecamy również zawory odcinające, a także zawory przelewowe, zwrotno-hamujące i przelewowe.

Na jakiej zasadzie działają hydrauliczne zawory odcinające kulowe?

Konstrukcja zaworów liniowych kulowych opiera się na rotacji kulki z otworem, pozwalając na płynną regulację przepływu płynów. Nasze zawory są wyposażone w ergonomiczne dźwignie lub pokrętła, które umożliwiają łatwe i precyzyjne sterowanie przepływem. Obrót kulki wokół osi zaworu umożliwia natychmiastowe otwarcie lub zamknięcie przepływu, co daje pełną kontrolę nad procesem przepływu. Zawory liniowe kulowe oferują wiele korzyści – szybkie i precyzyjne działanie pozwala na natychmiastowe reagowanie na zmiany warunków, zapewniając płynność pracy.

W naszej ofercie posiadamy różne modele i rozmiary zaworów liniowych kulowych, które można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Nasz zespół ekspertów jest gotowy, aby doradzić w doborze odpowiedniego rozwiązania i zapewnić kompleksowe wsparcie techniczne z zakresu projektowania układów hydraulicznych.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło