Części do multiplikatorów

Oferujemy oryginalne i nowe części zamienne do multiplikatorów, w tym koła zębate stanowiące kluczowy element multiplikatora. Dostępne elementy zamiennie do naprawy zaprojektowane są specjalnie dla konkretnego modelu przekładni hydraulicznej. W ofercie znajdziecie również tuleje wielowypustowe, wałki napędowe oraz gniazda na wałek przekaźnika, a także przekładnie hydrauliczne do pomp hydraulicznych zębatych z mocowaniem typu europejskiego i ISO oraz pomp tłoczkowych.

Naprawa multiplikatorów/przekładni

Wśród naszych usług znajduje się również naprawa multiplikatorów, w tym wymiana kół zębatych, wałków napędowych oraz uszczelnień. Zgłoś się do nas, jeśli urządzenie ulegnie uszkodzeniu lub nieprawidłowo pracuje. Następnie naprawimy produkt, złożymy go i przeprowadzimy testy.

Oferujemy naprawę multiplikatorów, w tym cylindrów, tłoków i tulei czy zaworów. Wymieniamy uszczelki, przewody i złączki oraz pompy. Zgłoś się do nas, jeśli zauważasz przecieki, nieszczelności, problemy z ciśnieniem czy nieprawidłowym działaniem maszyn. Zdiagnozujemy problem – może on obejmować problemy z mechanizmem przekładni, luzy, trudności w obracaniu, problemy z hamulcem czy inne. Następnie naprawimy produkt, złożymy go i przeprowadzimy testy.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło