Zawór do hakowca

Wśród naszej bogatej oferty znajdziesz zawór do hakowca. To element niedużych rozmiarów o niezwykle istotnym zastosowaniu – kontroluje bowiem przepływ płynu hydraulicznego do podnośnika lub urządzeń połączonych z pracą haka holowniczego. Zawór ten pozwala na płynne i bezpieczne podnoszenie, opuszczanie i regulowanie siły haka holowniczego. Zawór hakowca może mieć różne konfiguracje w zależności od rodzaju pojazdu i systemu hakowego. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz ten produkt, który odpowiada Twoim oczekiwaniom. Nie znalazłeś tego, czego szukałeś? Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę. Sprzedajemy zawory do pługów obracalnych, rotatory hydrauliczne i wiele innych produktów dla branży rolniczej oraz przemysłu leśnego, budowlanego i sadowniczego.

Zawory zwrotno-hamujące bliźniacze

Zamówisz u nas solidne zawory zwrotno-hamujące bliźniacze stosowane w układach hydraulicznych lub pneumatycznych. Projektowane w taki sposób, aby zapewnić zarówno funkcję zaworu zwrotnego, jak i zaworu hamującego w jednym elemencie. Głównym celem zaworów zwrotno-hamujących bliźniaczych jest kontrola przepływu płynu lub gazu w obu kierunkach, ale z różnymi właściwościami. Działa to na zasadzie przepuszczania przepływu w jednym kierunku, a w drugim kierunku ograniczając lub całkowicie blokując przepływ.

Bliźniacze zawory zwrotno-hamujące mają zastosowanie w różnych podzespołach takich jak układy hydrauliczne maszyn budowlanych, układy pneumatyczne w samochodach, układy chłodzenia oraz paliwowe.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło