Pompa hydrauliczna Fendt – zamiennik pompy Bosch

Oferujemy pompy hydrauliczne Fendt stanowiące doskonałe zamienniki pompy Bosch. To niezbędne elementy w maszynach rolniczych, które zapewniają prawidłowe zasilanie różnych komponentów i podzespołów w traktorze, takich jak podnośniki hydrauliczne czy układy kierownicze. W naszym sklepie znajdziesz pompy o różnej wydajności, maksymalnym ciśnieniu roboczym czy ilości dostępnych wyjść hydraulicznych. Dostosujesz je do większości układów sterowania, a także wielu modeli i roczników traktora. W głównej mierze składają się z aluminiowego korpusu i cechują się niemieckim typem kołnierza. Znajdziesz u nas także zawory do hakowca, pompy hydrauliczne Massey Ferguson czy szybkozłącza i rotatory hydrauliczne.

Pompy zębate Fendt

Sprzedajemy pompy zębate Fendt z kołnierzami mocującymi cztery otwory. To niezwykle wydajne i wytrzymałe elementy, które z powodzeniem wykorzystasz w traktorach wielu marek. Składają się z trzech części, w tym pokrywy przedniej, tylnej i korpusu. Pasują nie tylko do maszyn firmy Fendt i Bosch, ale także Eicher i Massey Ferguson. Zapoznaj się z pełną ofertą pomp zębatych pojedynczych, podwójnych i potrójnych i złóż zamówienie jeszcze dzisiaj! Transakcje wykonane do godziny 18.00 wysyłamy tego samego dnia!

W razie wystąpienia pytań – pozostajemy do dyspozycji. Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne i projektowanie układów hydraulicznych. Ważne! Istnieje możliwość wykonania produktu dostosowanego do Twoich indywidualnych potrzeb! Zapraszamy do kontaktu!

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło