Siłownik teleskopowy

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą siłowników teleskopowych, których główną zaletą jest kompaktowość – zajmują one bowiem znacznie mniej miejsca, niż standardowe siłowniki, a do tego zwielokrotniają suw roboczy nawet o kilkanaście metrów! Występują w wariancie siłowników hydraulicznych dwustronnego działania i jednostronnego działania. Siłowniki teleskopowe zapewniają wydajne i precyzyjne przesuwanie elementów, co czyni je niezwykle przydatnymi w wielu aplikacjach, gdzie wymagane jest regulowanie długości i siły działającej na elementy.

Zastosowanie siłowników teleskopowych

Siłowniki teleskopowe zastosujesz w różnych dziedzinach, takich jak przemysł, motoryzacja, budownictwo czy transport. Ich głównym celem jest generowanie siły i przesuwanie elementów wzdłużnej osi. Dzięki możliwości rozkładania i składania sekcji siłownika, można uzyskać znaczną różnicę w zakresie wychylenia, co pozwala na dostosowanie do różnych zastosowań. Nasi klienci najczęściej sięgają po nie w przypadku maszyn rolniczych, leśnych, sadowniczych i budowlanych. Zapraszamy do składania zamówień!

Siłowniki teleskopowe

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą siłowników teleskopowych, których główną zaletą jest kompaktowość – zajmują one bowiem znacznie mniej miejsca, niż standardowe siłowniki, a do tego zwielokrotniają suw roboczy nawet o kilkanaście metrów! Występują one w wariancie siłowników hydraulicznych dwustronnego działania i jednostronnego działania. Wykorzystasz je w maszynach rolniczych, leśnych, sadowniczych i budowlanych. 

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło