Rotator hydrauliczny

Rotatory hydrauliczne, znane również pod nazwą obrotnie, służą do wspomagania żurawi hydraulicznych, dźwigów oraz chwytaków, znajdujących zastosowanie w przenoszeniu złomu, drewna oraz wielu innych przypadkach, w których wymagana jest hydraulika siłowa.

Rotator jako urządzenie hydrauliczno-mechaniczne, instaluje się na maszynach załadowczo-rozładowczych, wykorzystywanych na dźwigach hydraulicznych. Rotator jest obrotowym łącznikiem między żurawiem oraz osprzętem. Umożliwia on obracanie w prawo lub w lewo ładunków przewożonych przez żurawie lub ładowarki.

Dzięki szerokiemu zastosowaniu, łatwości w montażu oraz obsłudze rotatory hydrauliczne cieszą się niezmienną popularnością w żurawiach hydraulicznych, gdy niezbędne jest bezpieczne podnoszenie oraz przeniesienie ciężkiego ładunku.

Rotator GR30 i wiele innych

W naszej ofercie znajdą Państwo rotatory GR30 oraz inne, znajdujące zastosowanie głównie w przemyśle drzewnym, o udźwigu w przedziale od 1000 do 16 000 kg. Nasze urządzenia są łatwe do dopasowania w każdym żurawiu oraz odznaczają się wysoką jakością. Wszystkie produkty w naszym asortymencie pochodzą od sprawdzonych i pewnych producentów urządzeń hydrauliki siłowej.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem naszych rotatorów hydraulicznych!

Rotator hydrauliczny do koparki

Rotator hydrauliczny do koparki to urządzenie, które umożliwia obracanie ramienia koparki wokół własnej osi. Jest to ważne narzędzie, które zwiększa precyzję pracy koparki, umożliwiając skierowanie łyżki w dowolnym kierunku. Oferowane przez nas rotatory nadają się do zaadaptowania prawie przy każdej koparce i żurawio-koparce. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą rotatorów hydraulicznych dla przemysłu leśnego, a także pozostałymi częściami, takimi jak szybkozłącza hydrauliczne, siłowniki teleskopowe czy pompy olejowe.

Rotator hydrauliczny do koparki i żurawia składa się z silnika hydraulicznego, przekładni i obudowy. Silnik hydrauliczny generuje siłę potrzebną do napędzania obrotu, a przekładnia przekazuje ruch obrotowy na ramie koparki. Obudowa chroni elementy przed uszkodzeniami i zapewnia odpowiednią funkcjonalność. Nasze rotatory charakteryzują się obciążalnością osiową od 1 do 16 ton i działają na zasadzie silnika przeponowego.

Informujemy, że przy wyborze rotatora hydraulicznego należy uwzględnić nośność, prędkość obrotu, moment obrotowy oraz rodzaj mocowania rotatora.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło