ROTATORY HYDRAULICZNE

Rotatory hydrauliczne, znane również pod nazwą obrotnie, służą do wspomagania żurawii hydraulicznych, dźwigów oraz chwytaków, znajdujących zastosowanie w przenoszeniu złomu, drewna oraz wielu innych przypadkach, w których wymagana jest hydraulika siłowa.

Rotator jako urządzenie hydrauliczno-mechaniczne, instaluje się na maszynach załadowczo-rozładowczych, wykorzystywanych na dźwigach hydraulicznych. Rotator jest montowany na czubku żurawia i osprzętu. Umożliwia on obracanie w prawo lub w lewo ładunków przewożonych przez żurawie lub ładowarki.

Dzięki szerokiemu zastosowaniu, łatwości w montażu oraz obsłudze rotatory hydrauliczne cieszą się niezmienną popularnością w żurawiach hydraulicznych, gdy niezbędne jest bezpieczne podnoszenie oraz przeniesienie ciężkiego ładunku.

ROTATOR GR30 I WIELE INNYCH

W naszej ofercie znajdą Państwo rotatory GR30 oraz inne, znajdujące zastosowanie głównie w przemyśle drzewnym, o udźwigu w przedziale od 1000 do 4000 kg. Nasze urządzenia są łatwe do dopasowania w każdym żurawiu oraz odznaczają się wysoką jakością. Wszystkie produkty w naszym asortymencie pochodzą od sprawdzonych i pewnych producentów urządzeń hydrauliki siłowej.

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem naszych rotatorów hydraulicznych!

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło