Zawór do pługa

U nas zamówisz zawór do pługa zapewniający automatyczne przełączenie przepływu oleju. Dzięki temu urządzenia maszyna ma zapewnioną zmianę ruchu siłownika, a co za tym idzie ruch obrotowy pługa. Zawory do pługa są kluczowymi elementami w układzie hydraulicznym pługa rolniczego, umożliwiając precyzyjne sterowanie i regulację jego działania. Pozwalają na podnoszenie, opuszczanie i pochylanie, zapewniając optymalne warunki do skutecznego uprawiania gleby. Oferowane zawory posiadają zawory zwrotne sterowane bliźniacze, które zapewniają zabezpieczenie oraz zatrzymanie pługu w dowolnej pozycji. Proponowane zawory zwrotne hydrauliczne możesz zamocować zarówno na siłowniku, jak i ramie pługa.

Zawory liniowe do pługów obracalnych

Oferujemy nowe zawory liniowe do pługów obracalnych służące do sterowania podnośnikiem, regulacji ciśnienia oraz kontroli pochylenia. Zawór sterujący podnośnikiem pługa umożliwia kontrolę, pozwalając na jego dowolne podnoszenie i opuszczanie. Zawór regulujący ciśnienie – kontroluje ciśnienie hydrauliczne w układzie pługa, pozwalając na dostosowanie siły, co ma szczególne znaczenie w przypadku różnych rodzajów gleb, głębokości pracy itp. Poprzez regulację ciśnienia możesz zoptymalizować pracę pługa. Zawór pochylenia z kolei pozwala na ustawienie konkretnego kąta pochylenia w celu dostosowania go do warunków terenowych.

Równie istotny jest także zawór bezpieczeństwa – chroni on bowiem przed przeciążeniem lub nagłym zrzutem pługa, co może prowadzić do uszkodzeń lub innych, zagrażających zdrowiu lub życiu osób obecnych obok sytuacji. 

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło