Hydrauliczny regulator przepływu

Oferujemy niezawodne i solidne hydrauliczne regulatory przepływu stosowane w układach hydraulicznych do kontrolowania i regulowania przepływu płynu hydraulicznego. Jego głównym zadaniem jest utrzymanie stałego przepływu płynu w określonym zakresie, niezależnie od zmian ciśnienia lub obciążenia w układzie. Sprzedajemy zarówno klasyczne, jak i sterowane elektrycznie zawory hydrauliczne wykorzystywane w maszynach przemysłowych i rolniczych.

Regulator przepływu i ciśnienia cieczy

Hydrauliczne regulatory przepływu działają na zasadzie regulacji przekroju przepływu płynu hydraulicznego za pomocą zaworu regulacyjnego. Zawór ten może mieć różne konstrukcje, takie jak regulowane tłoczysko tuleja lub otwór. Głównym celem regulacji jest kontrolowanie ilości płynu, m.in. oleju, który może przepłynąć przez regulator w danym czasie.

Regulator ciśnienia to urządzenie stosowane w układach hydraulicznych do kontroli i regulacji ciśnienia płynu hydraulicznego w przewodach. Jego głównym zadaniem jest utrzymanie stałego ciśnienia płynu w określonym zakresie, niezależnie od zmian w układzie.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło