Filtr puszkowy

U nas zamówisz filtry puszkowe hydrauliczne stosowane w maszynach rolniczych, ciągnikach traktorach itp. Stosowane w celu utrzymania w czystości cieczy roboczej, czyli oleju mineralnego. Wykorzystasz je w każdym układzie hydrauliki siłowej oraz skrzyniach biegów i układów wspomagania, zachowując ich dobry stan mimo intensywnej eksploatacji. Na bieżąco usuwają wszelkie nieczystości i zabrudzenia, wspomagając funkcjonowanie całego układu hydraulicznego maszyny. Równie istotne są filtry ssawne oleju hydraulicznego, które są istotne dla ochrony pomp hydraulicznych przed zanieczyszczeniami, co przekłada się na wydajność i niezawodność działania układu hydraulicznego. W naszej ofercie znajdziesz filtry ssawne z zaworem lub bez oraz filtry powrotne montowane na zbiorniku.

Zastosowanie hydraulicznych filtrów puszkowych

Filtrowanie w układzie hydraulicznym ma istotne znaczenie – od czystości medium zależy bowiem wydajność, a w efekcie również sprawność całego urządzenia. Nasze hydrauliczne filtry puszkowe znajdują zastosowanie m.in. w maszynach budowlanych, takich jak koparki, spycharki czy ładowarki, gdzie chronią pompy, siłowniki, zawory i inne elementy układu przed zanieczyszczeniami. W układach hydraulicznych pojazdów ciężarowych i komercyjnych, takich jak ciężarówki, autobusy, dźwigi, oczyszczają olej hydrauliczny przed wprowadzeniem go do różnych komponentów, takich jak układy kierownicze czy zawieszenie. Stosowane są także w różnych urządzeniach i maszynach przemysłowych, takich jak wtryskarki, prasy hydrauliczne, obrabiarki czy linie produkcyjne. Znajdą zastosowanie także w rolnictwie – w kombajnach, traktorach czy nawożarkach, a także systemach sterowania hydraulicznego w zaworach sterujących, siłownikach czy układach sterowania ruchem.

Regularna konserwacja i wymiana elementów filtrujących są kluczowe dla utrzymania optymalnej wydajności filtrów puszkowych hydraulicznych.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło