Pompa wspomagania układu kierowniczego

Pompa wspomagania układu kierowniczego pomaga kierowcy w skręcaniu kół poprzez zwiększenie siły i precyzji działania. Pompa wspomagania dostarcza dodatkową siłę hydrauliczną, aby ułatwić skręcanie kół, szczególnie w trudniejszych warunkach. Z powodzeniem wykorzystasz je w maszynach rolniczych narażonych na wysoką eksploatację i ciężkie warunki pracy. Sprawdź całą ofertę ROLMET-PLUS!

Oferujemy m.in. pompy wspomagania hydraulicznego wykorzystujące siłę hydrauliczną generowaną przez wirnik tłoczkowy lub zębatkowy, aby wspomagać skręcanie kół. Płyn hydrauliczny jest pompowany do siłownika kierownicy, co zwiększa siłę kierownicy i ułatwia skręcanie. W ROLMET-PLUS zamówisz również pompy hydrauliczne zębate podwójne dla przemysłu leśnego.

Pompa hydrauliczna Claas

Pompy hydrauliczne Claas to produkty wykorzystywane w maszynach rolniczych do różnych zastosowań hydraulicznych. Zamówisz u nas pompy pasujące do ciągników, kombajnów, ładowaczy, sieczkarni polowych i wielu innych urządzeń wykorzystywanych na roli. Oferowane produkty użyjesz w układach narażonych na trudne warunki otoczenia.

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło