Szybkozłącza hydrauliczne

Oferujemy szybkozłącza hydrauliczne umożlwiające proste połączenie oraz rozłączenie rur, węży i innych elementów wykorzystywanych w szeroko pojętej hydraulice. Wykorzystuje się je w celu ułatwienia montażu, konserwacji i demontażu układów hydraulicznych. Działają na zasadzie zatrzasku, który pozwala na szybkie połączenie i rozłączenie dwóch elementów. Szybkozłącza hydrauliczne są dostępne w różnych rozmiarach i typach, co pozwala na dopasowanie ich do konkretnych wymagań – w naszym sklepie znajdziesz szybkozłącza CVV, szybkozłącza suche, szybkozłącza 3CFPV automatyczne, szybkozłącza 3CFHF oraz szybkozłącza ISO 10 3/8 zapewniające minimalną stratę oleju!

Zastosowanie gniazd hydraulicznych skręcanych

Postaw na gniazda hydrauliczne skręcane i ciesz się z produktów wysokiej jakości! Nasze złącza należą do grupy wysokociśnieniowych elementów armatury hydraulicznej, które wykorzystuje się przede wszystkim w hydraulicznych układach roboczych maszyn stacjonarnych i mobilnych, a także we wszelkich narzędziach i urządzeniach z tego zakresu.

Szybkozłącza Faster gniazdo, wtyczka 

Szybkozłącza Faster to popularne i zaufane rozwiązanie w dziedzinie hydrauliki siłowej. Gniazda i wtyczki Faster umożliwiają szybkie i łatwe łączenie oraz rozłączenie elementów w układach hydraulicznych. Wykorzystasz je podczas trudnych warunków pracy oraz przy wysokim ciśnieniu roboczym (max. 300 bar). Umieszczony w nich system zabezpieczający uniemożliwia rozłączenie się gwintu pod wpływem wibracji. Dysponujemy szybkozłączami o różnych gwintach – w tym najpopularniejszym G1" i G3/4". Szczególnej uwadze poleca-my szybkozłącza hydrauliczne skręcane grzybkowe.

WAŻNE! Nakrętka gniazda szybkozłącza Faster musi zostać nakręcona w taki sposób, aby czarny pierścień hamujący został w całości zakryty!

Aktywne filtry

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło