Kategorie

promocja allegro koszt wysylki rolmet platnosci

ZBIORNIKI OLEJU I AKCESORIAZnaleziono 63 produkty.

Pompa Bosch 0510, pompa ręczna jednostronnego działania, pompa tłoczkowa Sunfab oraz pozostałe urządzenia tego typu pracują w oparciu o układ hydrauliczny. Zasada jego działania polega na stłaczaniu i rozprężaniu medium, którym najczęściej jest olej mineralny. Aby układ pracował prawidłowo, musi być wyposażony w zbiornik hydrauliczny, do którego odprowadzany jest olej po przejściu całego cyklu. Zbiornik do oleju jest także miejscem, w którym montuje się filtr powrotny odpowiedzialny za oczyszczanie medium z cząstek mechanicznych. Jego najważniejszym parametrem jest pojemność, która powinna być dostosowana do wielkości pompy i całego układu.

Zbiorniki do pomp hydraulicznych – gotowe i na zamówienie

Każdy zbiornik do oleju, jaki oferujemy w naszym asortymencie, poza odpowiednią pojemnością wyróżnia się też odmiennymi parametrami złącza. W ofercie mamy produkty z przyłączem 1’’, ½’’i ¾’’, co pozwala na ich dostosowanie do pomp i siłowników. Polecamy zarówno zbiorniki oleju do pomp ręcznych, jak i duże, nawet 60-litrowe zbiorniki do zewnętrznych układów hydraulicznych, ciągników i przyczep leśnych. Tego typu konstrukcje zazwyczaj są wyposażone w filtr powrotny, wskaźnik oleju z termometrem oraz korek wlewu oleju i korek zlewowy. W układach hydraulicznych o dużej mocy konieczne jest też zastosowanie pojemnych zbiorników. Aby zagwarantować klientom ich zakup, proponujemy możliwość zamówienia takiego produktu o określonych wymiarach i pojemności. W asortymencie znajdziecie Państwo również akcesoria do zbiorników oleju.


Fatal error: Allowed memory size of 134217728 bytes exhausted (tried to allocate 14155841 bytes) in /users/redlo/home/www/classes/CacheFS.php on line 152