REGULATOR PRZEPŁYWU VPR3 G3/8" 60l

REGULATOR PRZEPŁYWU VPR3 3/8" 60l/min

help_outlineZapytaj o produkt
REGULATOR PRZEPŁYWU VPR3 3/8" 60l/min

REGULATOR PRZEPŁYWU VPR3 3/8" 60l/min

Akceptuję zasady polityki prywatności  

kod produktu 2873
500,00 zł
Brutto

406.50 zł netto

Regulator przepływu dzieli główny strumień oleju z pompy na dwa niezależne strumienie które mogą zasilić dwa osobne układy hydrauliczne. Jego główną funkcją jest wyregulowanie przepływu na pierwszym odbiorniku, a nadmiar oleju jest odprowadzany na drugi odbiornik lub bezpośrednio do zbiornika. Przy zmianie natężenia przepływu na głównej linii zasilającej pierwszy odbiornik zawsze dostaje tyle samo oleju, przepływ zmienny jest na drugim odbiorniku. 

Zawór ten jest powszechnie stosowany w ciągnikach i innych maszynach gdzie cały układ zasilany jest jedną pompą. Możemy wtedy dowolnie wyregulować ilość przekazywanego oleju na układ kierowniczy (orbitrol) oraz przekazać jego nadmiar na główną hydraulikę (ładowacz czołowy).

Do wyregulowania zaworu służy pokrętło, które można ustawić na stałe kontrując je nakrętką. W korpusie zaworu znajduje się również otwór do podłączenia manometru, który można dokupić na naszym sklepie. 

Podłączenie:
Przyłącz "E" do linii zasilającej oraz "P" do odbiornika lub do linii układu hydraulicznego, gdzie wymagana jest regulacja przepływu. Przyłącze "B" do zbiornika lub do drugiego odbiornika.  

 SCHEMAT PODŁĄCZENIA VPR3

Materiał: stal

Gwint: G3/8" BSP

Max. przepływ: 60 [l/min]

Max. regulacja: 50l/min

Max. ciśnienie: 350 [bar]

2873
1 Przedmiot

Może Ci się przydać

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło