HOLMBURY FH10-2-IGF06 SZYBKOZŁĄCZE PŁASKIE ISO 10 G3/8" WTYCZKA

SZYBKOZŁĄCZE SUCHOODCINAJĄCE / PŁASKIE ISO10 3/8" - WTYCZKA

help_outlineZapytaj o produkt
SZYBKOZŁĄCZE SUCHOODCINAJĄCE / PŁASKIE  ISO10 3/8" - WTYCZKA

SZYBKOZŁĄCZE SUCHOODCINAJĄCE / PŁASKIE ISO10 3/8" - WTYCZKA

Akceptuję zasady polityki prywatności  

kod produktu 0136
45,00 zł
Brutto

36.59 zł netto

Szybkozłącza hydrauliczne suchoodcinające

Poznaj naszą ofertę szybkozłączy hydraulicznych suchoodcinających zapewniających minimalną stratę oleju! Do tego zapobiegają powstawaniu powietrza w układzie podczas montażu i demontażu. Cechują się łatwym złączaniem i rozłączaniem, co jest niezwykle istotne przy pracach konserwacyjnych, w trakcie napraw czy zakuwania węży hydraulicznych w terenie. Charakteryzują się specjalnym mechanizmem suchoodcinającym, który minimalizuje wyciek oleju podczas wykonywania jakichkolwiek czynności.

Szybkozłącza suchoodcinające składają się z dwóch części: gniazda i wtyczki. Gniazdo to element, który jest zamontowany na przewodzie hydraulicznym, natomiast wtyczka jest częścią montowaną na urządzeniu. To właśnie gniazdo jest wyposażone w specjalny mechanizm suchoodcinający, który minimalizuje wyciek oleju podczas rozłączania części, natomiast wtyczka dopasowuje się do gniazda i umożliwia sprawne oraz bezpieczne łączenie przewodów hydraulicznych. Pomożemy Ci w doborze gniazda i wtyczki szybkozłączy suchoodcinających do konkretnego ciśnienia roboczego, rodzaju medium i temperatury.

Szybkozłącza ISO 10 3/8

U nas zamówisz szybkozłącza ISO 10 3/8 zgodne z normami dla tego rozmiaru. Wielkość wewnętrznego przekroju rurki – którą można podłączyć do szybkozłącza – wynosi 3/8 cala. Produkt ten wykorzystasz w systemach hydraulicznych i pneumatycznych do szybkiego i bezpiecznego łączenia i rozłączania przewodów. Wykorzystanie ich zapewnia hermetyczność połączenia i umożliwia łatwą wymianę komponentów w układzie hydraulicznym lub pneumatycznym bez konieczności opróżniania całego systemu.

Konstrukcja szybkozłączy suchoodcinających zapewnia minimalną stratę oleju, a także zapobiega pozostawaniu powietrza w układzie podczas złączania i rozłączania. Oprócz tego konstrukcja zapobiega przedostawaniu się zanieczyszczeń oraz pozwala na łatwe czyszczenie.

Gwint wewnętrzny G3/8"
ISO 10
d [mm] 19,8
D [mm] 32
Max. ciśnienie [bar] 350
0136
15 Przedmioty

Może Ci się przydać

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło